Екологічний клуб Green University

1 липня 2015 року Green University починає реалізацію нового проекту України Еcо Smart Map Інтерактивна екологічна карта30 Червня 2015р.

1 липня 2015 року Green University починає реалізацію нового проекту esm.com.ua (Еcо Smart Map) перша інтерактивна екологічна карта України.

Еcо Smart Map дозволить компаніям переробникам, та екологічним організаціям подати інформацію в зручній для користувачів формі про пункти збору вторсировини по всій Україні, вартість сировини, час роботи пунктів, якість обслуговування тощо.

Можливості для відвідувачів

Eco Smart Map дозволить швидко знаходити потрібну інформацію про пункти прийому вторсировини, ціни на вторсировину і найближчі компанії які займаються переробкою вторсировини і утилізацією.

також на сайті плануеться організувати збір інформації про найбільш забрунені місця, та об"єднання зусиль усіх бажаючих, з метою очищення локацій від забруднення.

Можливості для організацій:
 

  1. Реєстрація в "один клік". Безкоштовне розміщення інформації про компанію, її послуги та продукції (можна публікувати в описі компанії).
  2. Розміщення точок обслуговування або філій компанії на карті з описом кожної точки
  3. Безкоштовне анонсування подій (після модерації)
  4. Безкоштовне розміщення новин (після модерації)