Екологічний клуб Green University

В рамках проекту Green University у холах нашого університету, гуртожитків і на соціально-активних кафедрах з"явились контейнери для збору макулатури08 Грудня 2014р.

Команда "Enactus", при підтримці ректора КНЕУ Павленко А.Ф., продовжує роботу над проектом - "Green University". В рамках цього проекту у холах нашого університету, гуртожитків і на соціально-активних кафедрах з"явились контейнери для збору макулатури. І це лише початок!

Кошти, вилучені від здачі макулатури, підуть на заохочення активних кафедр, подальший розвиток "Green University", і найголовніше, кошти будуть направлені на допомогу дитячим будинкам Києва, Звіт про зроблену роботу кожен зможе переглянути за посиланням green.kneu.edu.ua

Підтримайте екологічну відповідальність в нашому університеті, зробіть свій внесок у порятунок нашої планети від забруднення та безвідповідального використовування навколишнього середовища.

Небайдужих до вирішення соціальних та екологічних проблем, а також зацікавлених у здобутті практичних навичок в створенні проектів (від ідеї до реалізації), запрошуємо приєднатися до нашої команди і робити світ кращим :)

Зробімо наш унверситет першим "Green University" в Україні!