КНЕУ - Вітаємо переможців Національних змагань студентських проектів міжнародної організації Enactus!

Екологічний клуб Green University

Вітаємо переможців Національних змагань студентських проектів міжнародної організації Enactus!21 Серпня 2014р.

Щиро вітаємо Національного переможця Enactus Ukraine 2014 - команду Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та наставника д.е.н., проф. Антонюк Ларису Леонтіївну.

На Національних змаганнях команда КНЕУ представила результати успішної реалізації трьох проектів:

ILearn – всеукраїнська освітня он-лайн платформа з підготовки дітей з інтернатів та дитячих будинків, а також малозабезпечених сімей до складання Зовнішнього незалежного оцінювання;

Green University – виховання екосвідомості у студентів та викладачів Університету, а також підвищення соціальної відповідальності;

Spark – створення студентської консалтингової компанії, яка надає послуги фізичним та юридичним особам.

Головною подією року в житті організації Enactus є міжнародні змагання – Всесвітній кубок. Найкращі команди зі всіх країн представляють результати реалізації проектів та міжнародні судді визначають чемпіона світу. В цьому році Всесвітній кубок відбудеться в Пекіні, Китай, та збере понад 4000 учасників.

Команда КНЕУ отримала право представляти Україну на Всесвітньому кубку Enactus в жовтні 2014 року. Бажаємо перемоги в Пекіні!